Optički Peč Kabl
NMF-PC2S2C2-LCA-LCA-003

Optički Peč Kabl NMF-PC2S2C2-LCA-LCA-002
March 11, 2021
Optički Peč Kabl NMF-PC2S2C2-LCU-LCU-001
March 11, 2021

Proizvođač: NIKOMAX, Rusija

Broj artikla: NMF-PC2S2C2-LCA-LCA-003 Vrsta

– NIKOMAX Optički peč kabl 3 metara LC/APC – LC/APC, Duplex, Single mode 9/125um;
– LSZH;
– Vlakno tipa OS2/G.652.D;
– Žuta boja, prečnik 2mm;
– Slabljenje ≤ 0.3 dB;
– Gubici zbog refleksije ≥ 50 dB;
– Težina 0.025 kg;
– Radna temperatura -5 do +65 °C;