Optički Pigtail
NMF-PT1S2C0-LCU-XXX-001-2

Optički Pigtail NMF-PT1S2C0-LCA-XXX-001-2
March 11, 2021
Optički Peč Kabl NMF-PC2M3C2-SCU-LCU-002
March 11, 2021

Proizvođač: NIKOMAX, Rusija

Broj artikla: NMF-PT1S2C0-LCU-XXX-001-2 Vrsta

– NIKOMAX Optički pigtail 1 metar LC/UPC, Single mode 9/125um;
– LSZH;
– Vlakno tipa OS2/G.652.D;
– Žuta boja, prečnik 0.9 mm;
– Slabljenje ≤ 0.3 dB;
– Gubici zbog refleksije ≥ 50 dB;
– Težina 0.011 kg;
– Radna temperatura -20 do + 65°C;