Optički Adapter
NMF-OA1MM-FNSCU-SCU-BG-100

Optički Adapter NMF-OA2S2-FNLCU-LCU-BL-50
March 11, 2021
Optički Adapter NMF-OA2M3-FNLCU-LCU-AQ-50
March 11, 2021

Proizvođač: NIKOMAX, Rusija

Broj artikla: NMF-OA1MM-FNSCU-SCU-BG-100 Vrsta

– NIKOMAX Optički adapter simpleks SC/UPC – SC/UPC, bež, multi mode 50/125um;
– Plastično kućište;
– Keramički rukav;
– Slabljenje ≤0,2dB;
– Gubici zbog refleksije ≥50dB; >1000 ciklusa uključenja;
– Radna temperatura -40 to +85 ° C;