Optički Adapter
NMF-OA2M3-FNLCU-LCU-AQ-50

Optički Adapter NMF-OA1MM-FNSCU-SCU-BG-100
March 11, 2021
Rozetna NMF-WO2-BLANK-CP-WT
March 11, 2021

Proizvođač: NIKOMAX, Rusija

Broj artikla: NMF-OA2M3-FNLCU-LCU-AQ-50 Vrsta

– NIKOMAX Optički adapter dupleks LC/UPC – LC/UPC, boja aqua, multi mode 50/125um;
– OM3;
– Plastično kućište;
– Keramički rukav;
– Slabljenje ≤0,2dB;
– Gubici zbog refleksije ≥50dB; >1000 ciklusa uključenja;
– Radna temperatura -40 to +85 ° C;