Optički Adapter
NMF-OA1S2-FN-SCA-SCA-GN-100

Optički Adapter NMF-OA1S2-FN-SCU-SCU-BL-100
March 11, 2021
Optički Adapter NMF-OA2S2-FNSCU-SCU-BL-50
March 11, 2021

Proizvođač: NIKOMAX, Rusija

Broj artikla: NMF-OA1S2-FN-SCA-SCA-GN-100 Vrsta

– NIKOMAX Optički adapter simpleks SC/APC – SC/APC, zelen, single mod 9/125um;
– OS2;
– Plastično kućište;
– Keramički rukav;-
– Slabljenje ≤0,2dB;
– Gubici zbog refleksije ≥50dB; >1000 ciklusa uključenja;
– Radna temperatura -40 to +85 ° C;